Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Kolmedok: Kas pead hakkavad veerema?
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Kolmedok: Kas pead hakkavad veerema?

Dokumentaal, Eesti | Eesti | 41 min | 2019

Audio: Eesti |

Mis juhtub Eestiga, kui võimule saab rahvuskonservatiivne EKRE? Kes peavad kartma? Ken Saani verivärske šokidokk näitab Ungari ja Poola näitel, milline on paremäärmusliku valitsuse mõju inimeste eludele. Võttemeeskond kohtub kohtunike, naisõiguslaste, samasooliste paaride, ekspertide ja teiste inimestega, kelle elusid nende riikide valitsuste tegevused on otseselt mõjutanud ja kes on langenud uue režiimi ohvriks. Dokumentaal on justkui õppematerjal, mis võib juhtuda ka meil. Eestis räägivad riigi tulevikuteemadel eksperdid ja avaliku elu tegelased ning poliitikud. Kas abordi rahastamine lõpetatakse? Mis juhtub samasooliste paaridega? Kas sõnavabadust piiratakse? Kas pead hakkavad tõesti veerema?