Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Beethoveni kutsikad
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Beethoveni kutsikad

Beethoven's 2nd

Komöödia, Lapsed & Pere | USA | 84 min | 1993

Audio: Inglise, Leedu, Vene | Subtiitrid: Läti, Eesti

Teemad: Elamusi eelmisest sajandist

Hiiglaslikku kasvu heasüdamlik Newtoni pere lemmik Beethoven on tagasi ja mitte enam üksi! Sedapuhku kohtab meie ilastav ja kilode kaupa pori tuppa tassiv karvane kangelane oma tõukaaslast Missyt ja armastus on nende vahel kiire tärkama. Armunud bernhardiine üritab kõigest väest teineteisest eraldada Missy kuri omanik Regina, kes kasutab koera trumbina oma abielulahutuse klaarimises. Armastust ei takista aga ei vallid, kraavid ega hoolimatud omanikud ja peagi toob Missy ilmale neli rõõmsat ja armast karvakera. Regina loodab kutsikatega teenida kõva raha, kuid Newtoni perekonna võsukesed jõuavad õigel ajal jaole ning toimetavad kutsikad enda poole varjule. Nüüd peab pereisa (Charles Grodin) abitult pealt vaatama, kuidas tema maja muutub tõeliseks lahingutandriks!

Osatäitjad

Charles Grodin

Režissöör

Rod Daniel