Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Armastusega Pariisist
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Armastusega Pariisist

From Paris With Love

Märul & Seiklus, Põnevus | Prantsusmaa | 88 min | 2010

Audio: Inglise, Leedu | Subtiitrid: Läti, Eesti, Vene

USA suursaadiku isiklik abi Prantsusmaal, James Reese (Jonathan Rhys Meyers) elab Pariisis koos prantslannast armsamaga igati kadestamisväärset elu, ehkki tema tõeliseks kireks on lisatöö CIA reaametnikuna. Jamesi suurim soov on saada väliagendiks ning kogeda tõelist spioonielu. Peatselt usaldatakse talle esimene tähtsam ülesanne. James ei suuda õnne uskuda, kuni kohtub oma uue partneri, eriagent Charlie Waxiga (John Travolta). Pariisi terrorirünnakut takistama saadetud liigagi kerge päästikusõrme ja äkiliste maneeridega lõuapoolik Wax viib Jamesi Pariisi allilma verdtarretavale ning kuulirahest üle külvatud tapatalgule, mis paneb noore mehe ametnikutööle tagasi kippuma. Peagi avastab James, et on sihtmärgiks samale kurjategijate seltskonnale, keda nad Waxiga vahele võtta üritavad, ning enam ei ole tagasiteed. Wax võib olla Jamesi ainsaks lootuseks järgmised 48 tundi üle elada.

Osatäitjad

John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak