Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Suur Gatsby
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Suur Gatsby

The Great Gatsby

Draama, Romantiline, Ajalooline, Muusika | Austraalia, USA | 136 min | 2013

Audio: Inglise, Leedu | Subtiitrid: Läti, Eesti, Vene

Teemad: Oscari laureaadid, Raamatute põhjal

See Baz Luhrmanni film jälgib Nick Carrawayd (Tobey Maguire), kes 1922. aasta kevadel Kesk-Läänest New Yorki kolib. See ajastu oli tuntud lõdva moraali, sädeleva dþässi ja salaviinakuningate poolest. Isiklikku Ameerika unelmat jahtides asub Nick elama müstilise, uhkeid pidusid korraldava miljonäri Jay Gatsby (Leonardo DiCaprio) naabermajja. Üle lahe elab Gatsby nõbu Daisy koos oma elumehest siniverelise abikaasa Tom Buchananiga. Nii tõmmatakse Nick ülirikaste inimeste illusioonide, armastuse ja pettuste maailma. Algaja kirjanikuna jälgib Nick kõike ning paneb kirja loo võimatust armastusest ja pingelisest tragöödiast, hoides nii peeglit meie endi tänapäeva ja püüdluste ees.

Osatäitjad

Carey Mulligan, Elizabeth Debicki, Isla Fisher, Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire

Režissöör

Baz Luhrmann