Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Harry Potter ja surma vägised: Osa 2
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II

Draama, Märul & Seiklus | Suurbritannia, USA | 125 min | 2011

Audio: Inglise, Eesti, Läti, Leedu, Vene | Subtiitrid: Läti, Eesti, Vene

Teemad: Raamatute põhjal, Oscarile kandideerinud filmid

"Harry Potter ja surma vägised: Osa 2" on viimane film Harry Potteri filmide seerias. Kauaoodatud filmisündmus on juba teine täispikk osa ühe raamatu põhjal. Eepilises lõpuosas paisub lahing võlurite maailma heade ja kurjade jõudude vahel täiemahuliseks sõjaks. Panused pole eales suuremad olnud ning ohus on kõik. Ent just Harry Potter võib olla see, kes peab tooma suurima ohvri, kui ta jõuab otsustava lõpuheitluseni Lord Voldemorti vastu. Kõik lõpeb siin.

Osatäitjad

Daniel Radcliffe, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Rupert Grint, Michael Gambon, Alan Rickman, Domhnall Gleeson, John Hurt, Kelly Macdonald, Jason Isaacs, Tom Felton, Ciarán Hinds, Bonnie Wright, Maggie Smith, Jim Broadbent, Julie Walters, Gary Oldman

Režissöör

David Yates