Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Johnny English asub vastulöögile
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Johnny English asub vastulöögile

Johnny English Strikes Again

Märul & Seiklus, Komöödia | USA | 84 min | 2018

Audio: Inglise, Läti, Leedu, Vene | Subtiitrid: Eesti

"Johnny English asub vastulöögile" on ülemeeliku action-komöödia seeria kolmas peatükk, kus fännide poolt armastatud Rowan Atkinson naaseb ekraanidele kehastama brittide kuulsaimat natuke napakat eriagenti.
Seekordne seiklus saab alguse küberrünnakust, mis paljastab kõik Briti sala-agendid, muutes MI7-st erruläinud ja praegu rõõmsalt õpetaja-ametit pidava Johnny Englishi Briti valitsuse ainsaks lahenduseks. Tagasi ametisse kutsutuna hüppab English pea ees sündmuste keerisesse – tema ülesandeks saab tabada küberrünnaku eest vastutav ajugeeniusest häkker. Olles mees, kel jääb sageli oskustest vajaka ning varustatud vaid analoog-maailma meetoditega, peab Johnny English oma missiooni edukaks täideviimiseks ületama moodsa tehnoloogia poolt seatud takistused.

Osatäitjad

Rowan Atkinson, Ben Miller, Olga Kurylenko, Emma Thompson, Michael Gambon

Režissöör

David Kerr