Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Armastus on see...
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Armastus on see...

Love Actually

Draama, Romantiline, Komöödia | Suurbritannia | 129 min | 2003

Audio: Inglise, Vene | Subtiitrid: Läti, Leedu, Eesti

Teemad: Euroopa kino

"Armastus on see..." on tipptasemel romantiline komöödia, millega teeb lavastajadebüüdi kogenud stsenarist Richard Curtis ("Neli pulma ja üks matus", "Notting Hill", "Bridget Jonesi päevik", "Bean" jm). Armastus on kõikjal, purustades südameid, tuues endaga kaasa naeru ja pisaraid (pluss kohutavalt piinlikke situatsioone) ning julgustades meid riskima ka siis, kui väljavaated edule on nullilähedased. Armastuse küüsist ei pääse ka poissmehest peaminister (Hugh Grant), eraklik kirjanik (Colin Firth), staazhikas abielupaar (Emma Thompson ja Alan Rickman), oma pulmi ootav pruut (Keira Knightley) ega keegi teine selles loos, kus erinevad inimsaatused põimuvad ja põrkuvad just tänu armastusele.

Osatäitjad

Bill Nighy, Colin Firth, Liam Neeson, Emma Thompson, Martin Freeman, Chiwetel Ejiofor, Keira Knightley, Hugh Grant, Laura Linney, Alan Rickman, Billy Bob Thornton, Rowan Atkinson, January Jones, Adam Godley, Denise Richards, Rodrigo Santoro

Režissöör

Richard Curtis