Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Mamma Mia! Siit me tuleme taas
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Mamma Mia! Siit me tuleme taas

Mamma Mia: Here We Go Again!

Komöödia, Muusika, Romantiline | USA | 108 min | 2018

Audio: Inglise, Läti, Leedu, Vene | Subtiitrid: Läti, Leedu, Eesti, Vene

Loobunud suurlinna elust naaseb Donna tütar Sophie (Amanda Seyfried) imekaunile Kreeka saarele, et valmistada ette uue hotelli avamine. Pidustuste eelse sagina käigus mõistab Sophie, et on lapseootel. Segaste tunnete tulvas avanevad mälestustelaekad ning Sophie saab teada nii mõndagi armsa ema Donna minevikust. Miks noor Donna kunagi Kreekasse läks, millised olid tema suured unistused ning romantilised seiklused Billi, Harry ja Samiga. Ootamatult selgub, et hotelli avapeo toimumine on suure küsimärgi all, kuid just siis hakkavad saabuma külalised. Meeletu trallipidu saab hoo sisse ja üllatusi jagub kõigile.

Osatäitjad

Amanda Seyfried, Andy Garcia, Celia Imrie, Lily James, Dominic Cooper, Julie Walters, Christine Baranski, Pierce Brosnan, Meryl Streep, Colin Firth, Stellan Skarsgård

Režissöör

Ol Parker