Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Mavericks - lainet püüdmas
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Mavericks - lainet püüdmas

Chasing Mavericks

Draama, Sport | USA | 111 min | 2012

Audio: Inglise, Leedu | Subtiitrid: Eesti

"Mavericks – lainet püüdmas" on inspireeriv tõestisündinud lugu surfilegendist Jay Moriarityst (Jonny Weston). Kui 15-aastane Jay avastab, et maailma suurimate lainetega müütiline surfikoht Mavericks pole mitte ainult ehtne, vaid asub ainult mõne miili kaugusel tema kodust Santa Cruzis, palub ta abi kohalikult legendilt Frosty Hessonilt (Gerard Butler), et see õpetaks teda nendes lainetes ellu jääma. Kui Jay ja Frosty asuvad üheskoos võimatu poole püüdlema, sünnib nende vahel haruldane sõprus, mis muudab nende mõlema elu, ning nende eesmärgist taltsutada Mavericksi laineid saab midagi palju enamat kui ainult surfamine.

Osatäitjad

Abigail Spencer, Elisabeth Shue, Gerard Butler, Jonny Weston

Režissöör

Curtis Hanson, Michael Apted