Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Miljoni dollari tüdruk
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Miljoni dollari tüdruk

Million Dollar Baby

Draama, Sport, Põnevus | USA | 127 min | 2004

Audio: Inglise | Subtiitrid: Läti, Leedu, Eesti

Teemad: Oscari laureaadid, Raamatute põhjal

Poksitreener Frankie Dunn (Clint Eastwood) on oma tütrest lootusetult võõrandunud ning hoidub igasugusest inimlikust lähedusest, kuni ta treeningusaali astub sisse Maggie Fitzgerald (Hilary Swank). Pidevas eluvõitluses karastanud Maggie on jõudnud seni edasi pelga ande, kõigutamatu sihikindluse ja tohutu tahtejõu toel. Frankie laseb end Maggie otsusekindlusest võluda ning soostub tõrksalt tüdrukut treenima. See on mõlema osapoole jaoks ühtaegu innustav ja kurnav aeg, mille jooksul treener ja õpilane avastavad, et neid seob sarnane meelelaad, mis aitab üle saada mineviku kaotustest ja valust. Frankie ja Maggie on teineteise jaoks perekond, mille mõlemad kunagi ammu kaotasid. Ent mõlemaid ootab ees lahing, mis nõuab suuremat armastust ja vaprust, kui kumbki neist iial on kogenud

Osatäitjad

Hilary Swank, Clint Eastwood, Morgan Freeman, Jay Baruchel, Anthony Mackie, Michael Peña

Režissöör

Clint Eastwood