Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Laula
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Laula

Sing

Animatsioon, Lapsed & Pere, Muusika | USA, Jaapan | 103 min | 2016

Audio: Inglise, Eesti, Läti, Leedu, Vene |

Kui meelelahutusäris pädeva koaala Buster Mooni (Matthew McConaughey) teatrit ähvardab sulgemine, korraldab ta lauluvõistluse. See annab kohalikele loomadele võimaluse end teostada. Siga Rosita (Reese Witherspoon) on koduperenaine, kes on loobunud oma teismeliseea unistusest lauljaks saada. Teismeline okassiga Ash (Scarlett Johansson) on punkrokkar alternatiivmuusikat viljelevas bändis. Gorilla Johnnyt (Taron Egerton) veenab ta isa Suur Issi (Peter Serafinowicz) enda eeskujul pangaröövliks hakkama. Kõik need loomad tahavad oma unelmaid täita ja kogu südamest laulda.

Osatäitjad

Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson, John C. Reilly, Taron Egerton, Tori Kelly, Jennifer Saunders, Jennifer Hudson, Garth Jennings, Peter Serafinowicz, Nick Kroll, Beck Bennett, Jay Pharoah, Nick Offerman

Režissöör

Garth Jennings, Christophe Lourdelet