Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Suitsiidisalk
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Suitsiidisalk

Suicide Squad

Märul & Seiklus, Ulme & Fantaasia | USA | 117 min | 2016

Audio: Jaapani, Läti, Leedu, Vene | Subtiitrid: Eesti

Teemad: Kuldvaarikad, Oscari laureaadid, Koomiksikangelased

Maailmas, kus superkangelased luuravad katustel ja vuhisevad taevas, otsustab USA luureametnik Amanda Waller luua alternatiivse superkurjamite tiimi, mis osaleks salamissioonidel, millest rahvas ei tohi eales kuulda. Ta palkab maailma parima täpsusküti Deadshoti, müstilise Enchantressi, metsiku inimsööja Killer Croci, pürokineesi valdav El Diablo ja muserdatud Captain Boomerangi. Tiimile paneb punkti häbistatud endine psühhiaater dr Harleen Quinzel, kellest on saanud hull Harley Quinn, keda jälitab ta kallim Jokker – õeluse klounist prints. Oma vanglakaristuse tühistamiseks peab see kummaline antikangelaste kamp takistama iidset kurjust, kes tahab inimkonda hävitada. Ent kas nad saavad Wallerit või tiimikaaslasi usaldada?

Osatäitjad

Will Smith, Margot Robbie, Jared Leto, Viola Davis, Jai Courtney, Ezra Miller, Jay Hernandez, Cara Delevingne, Joel Kinnaman, Aidan Devine, Kenneth Choi, Ben Affleck, David Ayer

Režissöör

David Ayer