Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Imetlusväärse noore T.S. Spiveti erakordne teekond
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Imetlusväärse noore T.S. Spiveti erakordne teekond

The Young and Prodigious T.S. Spivet

Draama, Märul & Seiklus, Komöödia | Prantsusmaa | 100 min | 2013

Audio: Inglise, Läti, Vene | Subtiitrid: Läti, Leedu, Eesti

T. S. Spivet on 10-aastane imelaps, kellel on suur kirg kartograafia ja leiutiste vastu. Ta elab Montana rantšos koos mardikatest vaimustuva emaga, kauboist isaga ja 14-aastase õega, kes unistab Miss Ameerika tiitli võitmisest. Tema kaksikvend Layton suri õnnetuses, mille põhjustas vanemate laudas olev tulirelv, mida perekond enam teemaks ei too. T. S. oli sel hetkel vennaga koos, mõõtmas eksperimendi korras laskude ulatust, ega suuda siiani mõista, mis täpselt juhtus. Ühel päeval tuleb T. S.'ile ootamatult kõne Smithsoniani muuseumist, mille kohaselt on just tema väga erilise Bairdi autasu võitja, mille teenis igiliikuri eest. Poiss on kutsutud auhinna pidulikule vastuvõtmisele, kus tal tuleb anda kõne. Kellelegi ütlemata alustab T. S. rongireisi Washington D.C. suunas.

Osatäitjad

Helena Bonham Carter, Judy Davis, Callum Keith Rennie

Režissöör

Jean-Pierre Jeunet