Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Osa 7
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Laser: Osa 7

Laser: Laser

Hooaeg 1 | 41 min | 2019

Audio: Eesti |

Läbipõlenud ja stressis Yoko Alender: "Arvasin, et suren ära!" Pikad tööpäevad ja lugematud kohtumised valijatega viisid Riigikogu liikme Yoko Alenderi läbipõlemiseni. Asi oli nii hull, et Yoko sattus korduvalt EMOsse. Õnneks leidus midagi, mis teda päästis.
"Laser" otsib supertelefoni! 5 mobiilitelefoni, üks ränkraske katse, kus lendab vett ja mobiilitükke. Võitjaid saab olla ainult üks. Milline mobiil suudab katsumustele vastu panna ja kanda auga nimetust - tõeline supertelefon?
Karm tõde - poes müüdavad puhastusvahendid ei teegi nii briljantset tööd, nagu reklaamides lubatakse. See on aga ainult pool hädast. Tegelikult teevad nad hoopis kahju. Ja mitte vähe.