Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Osa 12
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Ment: Osa 12

Ment: Uus ülemus

Hooaeg 1 | 43 min | 2012

Audio: Eesti |

Ülemus korraldab pensionipeo ja jaoskond kihab spekulatsioonidest: kes saab uueks ülemuseks? Salakaval Urmas pingutab selle nimel ja Rein teab, et kui Urmas ülemuseks saab, siis on temal jaoskonnast minek. Samas on see töökoht tema elus nüüd ainus asi, millest kinni hoida, sest naine on otsustanud temast lahutada. Veidrik Hans-Kristjan jääb oma tunnetega Relikale vahele ja Relika mõistab lõpuks, et mees on teda kogu selle aja armastanud - see ajab aga Relika segadusse. Pealegi on Relikal ja Reinul jaoskonnas kaks suurt ülesannet on lahendamata, liputaja tuleb kinni püüda ja Kulbi tänava peamine kahtlusalune on endiselt jooksus. Rein tahab kõigega enne ülemuse pensionile minekut ühele poole saada, kuid ootamatult muutub kõik, sest Rein peab nüüd sõna otseses mõttes oma pere elu eest võitlema hakkama.