Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Osa 1
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Pind: Osa 1

#pind: #pind

Hooaeg 1 | 37 min | 2019

Audio: Eesti |

Kuus noort pääsevad osalema pöörasse mängu, mille auhinnaks olev elluastumispakett sisaldab kõike, mida üks noor inimene iseseisva elu pöörastel tuuridel alustamiseks vajab. Mängus peab läbima elulisi ja naljakaid katseid, et võita aastaks supervilla, auto ja korralik kuupalk, kõik mis kodust või ühikast jalga laskmiseks vaja on. Väga erineva taustaga kolm poissi ja kolm tüdrukut astuvad võistlustulle ja kõik hakkab kohe pöörase hooga käest ära minema. Peaosades Laura-Retti Laos, Karmen Mai Karus, Sharlotte Parvei, Rinel Pius, Andres Eelmaa, Jakob Bartels ja Arlet Palmiste. Stsenarist Martin Algus, režissöör Margus Raid.