Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Osa 1
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Sild: Osa 1

Мост: Sild

Hooaeg 2 | 46 min | 2017

Audio: Vene | Subtiitrid: Eesti

Peterburi linna tammi tugisambasse sõidab sisse kaater, mille tekil on mannekeenid: mees, naine ja kaks last. Päästjad avastavad, et naismannekeeni asemel istub laip. See on Marta Anders, Eesti konsul Peterburis. Taas luuakse ühine uurimisgrupp, mida juhivad Inga ja Maksim. Selgitatakse välja, et Marta Anders juhatas fondi, mis tegeles kunstviljastamisega. Kahtluse alla langevad kaatriomanik Popov, tema naine, kelle autot kasutati Andersi röövimisel, kunstigalerii omanik, kriisimänedžer Rednikov, pereväärtuste fanaatilised pooldajad, aga samuti kogu konsuli tutvusring. Maksimi gruppi saadetakse uus kaastööline, kindral Gribkovi poeg. Tema ja Inga vahel tekib kohe vastastikune vaenulikkus. Inga kohtub baaris Kostjaga, kellega astub seksuaalsuhtesse.