Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Osa 3
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Sild: Osa 3

Мост: Sild

Hooaeg 2 | 48 min | 2017

Audio: Vene | Subtiitrid: Eesti

Popova tunneb fotoroboti põhjal ära tema arvutit hooldava IT- mehe Dubinini. Gribkovi käest pääsenud Dubinin võtab Popova tütre pantvangi. Maksimil õnnestub Dubinin kinni pidada ja mees tunnistab, et tappis Vorontsova, ent mitte Andersi. Maksim ja Inga mõistavad, et mees pole Installeerija, vaid jäljendaja. Gigolo George püüab võrgutada Rednikovi naist Paulat. Eesti politsei peab kahtlustatuna Marta Andersi mõrvas kinni Aksel Musta. Ent selgub, et Must pole mõrvar, vaid oli Andersisse meeletult armunud. Hilisõhtul näeb Sonja, kaatriavarii juhuslik tunnistaja, kuidas turnimispuule lüüakse risti treener Bondarenko surnukeha. Installatsiooni paigaldaja tulistab põgenevat Sonjat…