Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Osa 7
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Lõks: Osa 7

Lõks: Lõks

Hooaeg 2 | 41 min | 2018

Audio: Eesti |

Peipsi ääres põleb maha suvila, millest leitakse moondunud surnukeha jäänused. Kuna tekib kahtlus, et tegemist võis olla rahavargast politseiniku Tanel Alliksooga, siis asuvad kriminalistid Lilika (Helena Merzin) ja Jane (Lauli Otsar) jäänuseid uurima. Alex (Pääru Oja) ja Maria (Ingrid Margus) visatakse laborist välja, sest see töö nõuab kogu kriminalistide tähelepanu. Kuid järgmiseks hommikuks on selgus käes – tegemist oli Tanel Alliksoo jäänustega. Mees jäi purjus peaga suitsetades magama diivanil, mille all hoidis oma laskemoona. Üks asi on imelik – Alliksoo kolbal on otsa ees auk, mis viitab sellele, et teda on sinna tabanud politseirelvast lastud kuul. Kuid komissar Leevike (Peeter Oja) teatab ootamatult, et Alliksoo surma edasi ei uurita ning keelab kõikidel sellega tegelemise.