Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot

Sild

Мост

Põnevus, Krimi, Draama | Eesti, Venemaa | 2017

Eestit ja Venemaad ühendav Sõpruse sild Narvas laskub pimedusse. Valgustuse taastudes avastatakse silla keskelt, kahe riigi piirijoonelt surnukeha. Uurimist alustab Eesti-Vene uurimisrühm, mida Venemaa poole pealt juhib polkovnik Maksim Kazantzev, Eesti poolt uurija Inga Veermaa. Ühiselt asutakse lahti harutama peenelt plaanitud ning asjatundliku sihikindlusega sooritatud roimade ahelat, mis on pealtnäha ajendatud mõrvari trotsist ühiskonnas valitseva sotsiaalse ebavõrdsuse vastu. Peagi aga selgub, et mõrva taga on midagi hoopis isiklikumat, kui esimese hooga arvata võis...
"Sild" on Eestis ja Venemaal üles võetud menukas krimisari, kus teevad kaasa mitmed tuntud Eesti näitlejad eesotsas Guido Kanguriga. Sari põhineb ülimenukal Taani-Rootsi koostöösarjal "Broen", mida on näidatud juba enam kui 100 riigis.